PechaKucha kolekcia!

10 rokov PechaKucha Night Bratislava sme sa rozhodli osláviť dizajnovou kolekciou z dielne Ondreja Jóba a Michaely Bednárovej.

(viac…)

PechaKucha explores Visegard creative scene

When talking about Visegrad region, we usually focus on politics. There is not much dialogue about culture or arts. Yes, we share much of our cultural heritage and history and you can easily see a lot of similarities. But when asked about the most interesting contemporary art, design or architects emerging from these countries, can we name any? (viac…)

Visegrad September!

Čaká nás vyšehradský september! V rámci spolupráce na Visegrad Edition sa českí, poľskí, maďarskí a slovenskí umelci predstavia hneď na 4 PechaKucha Nights! (viac…)

Visegrad networkuje!

S našimi kolegami z Brna, Budapešte a Varšavy sme túto jar začali pracovať na vytváraní spoločnej siete. (viac…)

Pracovná ponuka: Fundraising

O umení, architektúre a dizajne hovoríme stručne a pútavo. Predstavujeme tvorivých ľudí a ich fascinujúce projekty. A ponúkame prácu!

(viac…)

Hľadáme fundraisera/ku

Hľadáme do tímu skúseného človeka, ktorý nám pomôže so získavaním prostriedkov na organizáciu podujatí PechaKucha Night Bratislava.

(viac…)

PF 2017!

Ďakujeme za skvelú sezónu 2016 a želáme všetko dobré do roku 2017! (viac…)

Ideme do Nórska!

Spolu s PechaKucha Night Oslo sme vytvorili partnerstvo, ktoré prináša nielen nórskych hostí, ale aj veľa inšpirácie pre našu prácu. (viac…)

Kto pre vás pripravuje PechaKuchu?

Zoznámte sa s našim dlhoročným tímom aj jeho novými členkami. Prečítajte si –

  1. o našich obľúbených PKN prezentáciách
  2. kto nás inšpiruje
  3. čo máme rady na Bratislave

(viac…)