Pracovná ponuka: Fundraising

O umení, architektúre a dizajne hovoríme stručne a pútavo. Predstavujeme tvorivých ľudí a ich fascinujúce projekty. A ponúkame prácu!

Hľadáme človeka so záujmom o kultúru a skúsenosťami vo fundraisingu. V zabehnutom tíme PechaKucha Night Bratislava potrebujeme posilu, ktorá nadviaže na naše doterajšie projekty a nakopne ich s novou energiou. Zaujíma nás konfrontácia slovenského umenia s medzinárodným kontextom a aj pri získavaní zdrojov sa preto orientujeme najmä na granty zamerané na medzinárodnú spoluprácu. Zároveň nás zaujíma aj budovanie vzťahov a partnerstiev s firmami.
Tvojou úlohou by teda bolo vyhľadávanie nových príležitostí – grantových aj partnerských, podávanie a administrácia grantových žiadostí, budovanie vzťahov s firemným sektorom. Potrebná je k tomu zodpovednosť, precíznosť a aj dobrá angličtina. Veľmi dôležité sú pre nás predchádzajúce skúsenosti – hľadáme človeka, ktorý sa orientuje v grantových schémach a má s nimi praktické skúsenosti. Ponúkame flexibilnú a patrične ohodnotenú prácu v kultúre, ktorá zaberie niekoľko hodín týždenne.
Svoje CV a pár slov o tom, čím Ťa naša ponuka zaujala, pošli na michaela@pechakucha.sk.

PechaKucha Night Bratislava pravidelne predstavuje prácu tvorivých ľudí v tematicky zameraných večeroch. Formát tejto prezentácie (20 obrázkov po 20 sekúnd) približuje ich diela vo výstižnej a dynamickej forme. Prvá slovenská verzia tohto medzinárodného podujatia vznikla už v roku 2008 práve v Bratislave, kde sa dnes koná 4-krát ročne. Viac o nás sa dozvieš na www.pechakucha.sk.